Září 2010

NENÁVIST VE ŠKOLE

22. září 2010 v 21:12 | Natalie |  News

DEMI LOVATO-Nenávist ve škole

Tady je článek z časopisu:

Krásná, talentovaná, přemýšlivá a hlavně neskutečně nadšená, taková je Demi Lovato! Tak pojď a přečti si, co všechno prozradila v rozhovoru.

 • Bravo: Jak jsi se dostala k práci v showbyznysu?
  Demi Lovato: Když mi bylo pět, šla jsem na casting Barney & Friends, ale neuspěla jsem, protože jsem neuměla číst. Naučila jsem se číst a zkusila jsem to o rok později. Vyšlo to! V této show jsem strávila dva roky a poznala jsem tam i mojí nej kámošku Selenu Gomez.
 • Bravo: Co se stalo po skončení Barney & Friends?
  Demi Lovato:Hostovala jsem ještě v několika dílech, ale hlavní úspěch přišel až když jsem začala spolupracovat s Disney. Tam jsem dostala roli v As the Bell Rings, a přestože to bylo jenom pět minut, pracovala jsem pro Disney Channel! Myslím, že to byla nejvíc cool věc v mém životě. Když jsem tu roli získala, plakala jsem. Vůbec jsem nevěřila, že je možný, abych něco takové mohla dělat.
 • Bravo:Co si mysleli tvoji spolužáci o tvém vystupováni v televizi?
  Demi Lovato:Byla jsem donucena odejít ze státní školy. Lidi mě nenáviděli. Bylo to hrozný, na záchodech byly různý nápisy a ze všech se dalo vyčíst "Nenávidíme Demi Lovato!"
 • Bravo:Jaké bylo natáčení Camp Rocku s Jonas Brothers
  Demi Lovato:Představ si, že jsi novej u Disneyho a tvoje první práce je, zamilovat se do největšího miláčka celé firmy. Každá holka, která se kámoší s Jonas Brothers, dostává nenávistný e-maily a je podezřelá, že někým z nich chodí.
 • Bravo:Říká se, že jsi randila s Joem? Je to pravda?
  Demi Lovato:Joe a já jsme nikdy nebyli na rande! Jsme opravdu dobrý kámoši a já si myslím, že je opravdu vtipné, že se lidé snaží nás dva dát dohromady.
 • Bravo:Co říkáš nato, že Miley Cyrus řekla, že jste ona, ty a Selena Gomez kamarádky?
  Demi Lovato:Mno... Já opravdu nevím, proč to Miley řekla. Nikdy jsme o sobě vzájemně nemluvily. Neříkám o nic negativního, ale ani pozitivního... No dobře, řekla jsem si, to je cool Hannah Montana ví, kdo jsem! Potkala jsem ji jednou na Disney koncertu a ona mi dala pár rad, jak být slavná. Taky mi řekla, že doufá, že budu úspěšná.
 • Bravo:Kdo nebo co tě inspirovalo k natočení alba Don't forget?
  Demi Lovato:Kelly Clarkson, to byla dokonalá inspirace. Rozhodla jsem se to zkusit jako ona a najednou jsem si řekla, jo, to skvěle sedí. Zjistila jsem, že jsem popová zpěvačka a nemá smysl, abych zkoušela být drsná rockerka nebo hardcoristka. Teď jsem prostě u Disney Cannel!
 • Bravo:Kdo je tvůj vzor?
  Demi Lovato:Hilary Duff. Myslím, tedy jsem si jistá, že taky dělá spoustu chyb, ale my je nikdy nevidíme. Je prostě skvělý, když se někdo vyvíjí a pokračuje v tom, co začal, jako malá holka.
 • Bravo:V roce 2013 ti bude 21, jaké máš plány do budoucna?
  Demi Lovato:Můžu mluvit o tom co bude za dvacet let?! (smích) Ne, opravdu nevím, co budu dělat v roce 2013, ale doufám, že bude stále vystupovat v televizních show. Ráda bych také točila více filmů.

Demi Lovato v Londýně



Anglický Plnokrevník

22. září 2010 v 21:04 | Natalie |  Breeds of horses

Anglický plnokrevník

Anglický plnokrevník je nejrychlejší a nejcennější plemeno na světě. Je to kůň pocházející z Anglie o kohoutkové výšce kolem 170 cm. Je známý svou bojovou, odvážnou a aktivní povahou.

 Vzhledově je plnokrevník ušlechtilý, silný, svalnatý a elegantně stavěný kůň. Hlavu má ušlechtilou s rovným profilem. Dlouhý krk přechází ve výrazný kohoutek. Hřbet je kratší s dobře stavěnou, silnou zádí. Pod jemnou kůží jsou dobře vidět cévy.

Anglický plnokrevník se pro svůj rychlý trysk nejvíce uplatňuje v dostihovém sportu.Uplatnění ale najde i v drezuře, skocích a při lovu.

Zakladatelé chovu anglického plnokrevníka (17. a 18. století) byli tři hřebci arabského původu: Byerey Turk, Darley Arabian a Godolphin Barb. Tito tři hřebci byli kříženi s domácími dostihovými klisnami. Kůň se může nazývat plnokrevník pouze tehdy, pokud všichni jeho předkové pocházejí z koní, kteří jsou zapsáni v hlavní plemenné knize v Anglii.

Anglický plmokrevník se používá všude na světě ke zlepšení a zušlechťování různých plemen koní.

fotka koně


Osmiletá klisna Registana s žokejem Peterem Gehmem vyhrála 114. ročník Velké pardubické.
REGISTANA

Obrazek
ŽELEZNÍK

Camp Rock 2-foto

21. září 2010 v 19:25 | Natalie |  Photos
Tak a tady jsou konečně nějaký fotky z Camp Rocku 2:












New Camp Rock 2 stills - demi-lovato photo


New Camp Rock 2 stills - demi-lovato photo


One And The Same

19. září 2010 v 14:14 | Natalie |  Photos
Tak a tady dávám nějaké fotky Demi a Seleny z klipu One And The Same...

Can't Back Down

19. září 2010 v 14:10 | Natalie |  Photos

Tak tady jsou fotky z Camp Rocku 2 z Can´t back down:
Já vím že ty fotky jsou divný, ale pokusím se sem dát do večera z filmu...

Camp Rock 2 The Final Jam

18. září 2010 v 8:28 | Natalie |  News
Tak přesně v 10.00, 13.00 a 19.00 dávají Capm Rock 2!! Konečně! Později sem dám nějaký fotky z Camp Rocku 2 počítám, že večer...

Fotečky...

17. září 2010 v 19:21 | Natalie |  Photos of horses

Tak tady jsem našla pár fotešek koníšků podle mě sou krásní no posuďte sami...


Že by se Demi obarvila?

17. září 2010 v 15:19 | Natalie |  News
Že by se Demi obarvila?? Aspoň podle těch fotek to tak vypadá. No, ale pořád jí to sluší

Demi fotky

17. září 2010 v 15:13 | Natálie |  Photos
    Tak tady dávám nějaké ty fotky, ale už jsou starší...


Fríský kůň

16. září 2010 v 20:04 | Natálie |  Breeds of horses

FRÍSKÝ KŮŇ

V současné době se chovají ve třech liniích:
 1. Barokní - nejméně chovaný typ, považován za staromódní .- v Holandsku. (Jiného názoru by mohl být pan Marian Roden, kterého lze vídat na různých výstavách se svým hřebcem právě v barokním kostýmu při ukázkách barokní elegance).
 2. Střední - univerzální - nejpočetněji zastoupeni, jedinci vhodní jak pod sedlo tak do zápřahu.
 3. Moderní - jedná se o "lehčího" fríse , velmi ušlechtilý a vhodný více pod sedlo, bývá vyšší v kohoutku a využíván pro drezurní ježdění.

Krása fríského koně je zvýrazněna jeho exteriérem, uhelně černou barvou bez odznaky (pozn.: je povolena pouze malá bílá hvězda) , bohatou hřívou a vysokou akcí nohou při chodu, zejména v klusu. Impozantnost tohoto koně ocenili i návštěvníci zdařilé soukromé akce s názvem "Paráda hřebců", která se konala dne 23.9.2003 ve Slatiňanech, kde fríský hřebec obsadil 1. místo mezi cca 15-ti různými plemeny koní chovanými v ČR a odnesl si mimo poháru i finanční odměnu.
Popis plemene:
Výška: 152,5 - 162,5cm
Zbarvení: jen vraníci
Stavba těla: poněkud dlouhá hlava s krátkýma ušima a ostražitým výrazem, elegantní klenutý krk s dlouhou vlající hřívou, silné plece, mohutné kompaktní tělo se silnou skloněnou zádí a poněkud nízko nasazeným hustým ocasem, krátké silné končetiny s kvalitními kostmi a rousy.
Charakter: charakteristiku fríského kone nejlépe zachycuji slova: krotký, energický, ochotný,pracovitý, věrný a citlivý.
Možnost využití: jsou známí z tradičních show, kde jsou zapřaženi do dvoukolových vozíků. Vozatajci jsou při těchto show oblečeni do typických fríských selských krojů. Také pod sedlem je frísky kůň spolehlivý přítel. Má dokonce talent pro drezurní výcvik a je známý jako kůň vhodný pro vysokou drezurní školu.
Chody: v klusu je nápadný hrdým projevem a vysokou akcí.
Zajímavé údaje: Vznešené držení těla z něj činí ideálního koně pro slavnostní příležitosti. Tito koně byli součástí šestispřeží táhnoucího holandský královský kočár při zahajovací ceremonii Světových jezdeckých her v Haagu v roce 1994.
Vývoj a zajimavosti: patří mezi nejstarší plemena v evropě a v průběhu staletí ovlivnil celou řadu jiných plemen, především oldenburga v německu a britské fellské a daleské poníky.
Domovem plemene je Frísko v severní části holandska. Byli zde objeveny zbytky starobylého chladnokrevného typu těžkého koně, z něhož dnešní frísky kůň pravděpodobně pochází. Vychodní krev, zanesena do holandska během křížových výprav, měla vliv na vývoj fríského koně, stejně jako andaluská za osmileté války, kdy bylo holandsko okupováno španěly. Frís, který se takto vyvinul, byl pohyblivý všestranný kůň, vhodný jak pro práci na poli, ale díky své schopnosti rychlého klusu rovněž do zápřeže a pod sedlo. V průběhu 19.stol. kdy se zvýšila poptávka po rychlejších koní do lehké zápřeže(pohybujících se převážně klusem), se chovatelé snažili vylepšit již prostorný vysoký klus křížením s klusákem. To vedlo k tomu že byl frísky kůň zušlechtěn a ztratil svou funkci v zemědělství. Na počátku první světové války se jeho počet drasticky snížil a pokles pokračoval i mezi válkami. Nicméně nedostatek pohonných hmot po válce vedlo k jeho oživení jako zemědělského koně, neboť farmáři se znovu vrátili k jeho funkci tažného koně. Ve druhé polovině tohoto století vzrostl zájem o toto plemeno a nyní je oblíbeným kočárovým koněm. Dobře vyvážený Frís se vznosným držením těla působí nadmíru atraktivně, když je zapřažen v tradiční fríské dvoukolce na vysokých kolech. Plemeno je proslulé svou mírnou povahou.                                                               zdroj:www.horse-k.blog.cz

fris frisan


Arabský plnokrevník

16. září 2010 v 20:00 | Natálie |  Breeds of horses

ARABSKÝ PLNOKREVNÍK

Je to nejstarší a nejčistší koňské plemeno, je často považován za nejkrásnějšího koně na světě. Svou ušlechtilou hlavou, štičím profilem, výraznýma očima, živou povahou a neopakovatelným plavným pohybem je bezpochyby jedním z nejdokonalejších zvířat. Přestože byl po mnoho století s velkou péčí šlechtěn, jeho skutečný původ není jasný. Čistokrevní arabští plnokrevníci se nyní chovají na celém světě. Kromě přehlídek se nesmírně hodí i na vytrvalostní ježdění. V poslední době se opět zvyšuje zájem o arabské dostihy.
Zajímavost:
Jedinečný vzhled arabského plnokrevníka je určován, utvářením páteře, které se liší od ostatních koňských plemen v několika ohledech. Arab má 17 žeber (ostatní koně 18), 5 bederních obratlů (ostatní 3) a 16 ocasních obratlů (ostatní 18).
Popis plemene:
Výška: 144,2 - 152,5 cm
Zbarvení: Hnědáci, ryzáci, bělouši, vzácně i vraníci. Bílé odznaky na nohách a na hlavě jsou časté.
Charakter: Arabští plnokrevníci jsou velmi inteligentní a vynikající vytrvalci. Jsou známí svým ohnivým temperamentem.
Chody: Arabský plnokrevník je známý svými elegantními pohyby, které vyniknou zejména ve cvalu. V klusu se arab pohybuje velmi harmonicky a uvolněně.
Hříva a ocas: jsou neobyčejně jemné, hedvábné.
Krk: Typickým rysem araba je mitbah, slovo označující úhel spojení hlavy s krkem. Tvoří typický oblouk, díky kterému se hlava může volně obracet do všech stran.
Kohoutek: Krk ladně přechází do vysokého a širokého kohoutku, nasazení na plece je zřetelné.
Tělo: Arab má krátký, lehce prohnutý hřbet, silná bedra a delší rovný kříž.
Nohy: Nohy jsou suché a čisté, bez přílišné mohutnosti holení. Šlachy jsou jasně patrné a nohy mají téměř dokonalý tvar i rozměr. Zadní nohy bývaly dlouho u arabů slabší, ale u všech příslušníků plemene jsou zdravé a v pohybu uvolněné.
Hlava: Hlava je nazměnitelná a nezapomenutelná. Je krátká a velmi jemná, nos je zřetelně štičí. Nozdry jsou neobyčejně velké, stejně jako oči, široce otevřené a posazené níže než u jiných plemen. Typickým rysem je jibbah, štítovitá vypuklina mezi očima, která začíná u uší a končí na nosní kosti. Je v celé koňské rodině jedinečná.
Ocas: Kořen ocasu je nasazen nápadně vysoko na zádi. Při pohybu je nesen obloukovitě vzhůru (prapor).                                                                   Zdroj:www.horse-k.blog.cz

                     


Životopis-zkrácený

16. září 2010 v 19:56 | Natálie |  Biography

Zkrácený Životopis

Povolání: Zpěvačka, herečka, kytaristka, pianistka, skladatelka, modelka
Věk: 18
Datum narození: 20.8.1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Lev
Výška: 165cm
Skutečné jméno: Demetria Devonne Lovato
Sourozenci: sestry Dallas a Madison
Nejlepší kámoška: Selena Gomez