Říjen 2010

Kolekce oblečení

28. října 2010 v 11:42 | Natalie |  News

Demi Lovato: D-Signed!


FASHION & BEAUTY: Demi Lovato: D-Signed! - foto
Hvězda seriálu Sonny ve velkém světě ignoruje módní pravidla a vzkazuje svým fanynkám, aby dělaly to samé!
Stejně jako Selena Gomez nebo Miley Cyrus, i Demi Lovato (17) navrhla vlastní kolekci oblečení. Jmenuje se D-Signed, v amerických obchodech by se měla objevit už v srpnu a sama Disney star o ní říká: "Nechala jsem se inspirovat mou postavou Sonny Munroe a je určena hlavně pro mladší teenage holky."

Demi doufá, že fanynkám se bude její oblečení líbit, i když je podle jejích slov trochu odvážnější: "Vyber si kousek, který se líbí tobě a kašli na to, co říkají ostatní. Hlavně, že se v tom cítíš dobře ty," vzkazuje Demi a říká, že ona sama na ostatní ohled také nebere.

"Mixuji různé styly, barvy, a nezajímají mě pravidla. Stylistka vždycky říká, abych nenosila černou a hnědou dohromady. Ale když má zrovna na tyhle barvy náladu, klidně si je vezmu!"

Seriálem Sonny ve velkém světě se Demi jen inspirovala, přesné kopie kostýmů v ní nebudou: "V nabídce je třeba žluto-šedo-bílá vzdušná sukně, šedá mikina s kapucí, černá bunda, pletené šaty a spousta dalších triček nebo cool topů,".

"Náctileté holky chtějí nosit módní oblečení, ale zároveň chtějí být originální, což jejich mamky schvalují, ale stojí je to spoustu peněz. Proto jsme přišli s kolekcí, která bude dostupná pro každého," vysvětlila Demi a na závěr dodala, že jednotlivé kousky budou v přepočtu stát od 100 Kč do 400 Kč! Doufejme, že dorazí i k nám.

Zdroj: Profimedia.cz

Tyrání???

28. října 2010 v 11:34 | Natalie |  Photos of horses

Týrá princ Harry svého koně?

Během zápasu koňského póla Harryho kobylka krvácela...

Britský princ Harry čelí kritice ochránců zvířat, kteří mu vyčítají zacházení s jeho kobylkou během zápasu koňského póla na zámku Windsor.
Fotky, které vzápětí uveřejnil britský tisk, dávají vidět krvavou ránu na pravém boku Harryho koně. Zranění pravděpodobně způsobily princovy ostruhy, které patří k základnímu vybavení jezdců pro tento sport. Ty by ovšem neměly koňům působit takováhle zranění, a tak otázkou zůstává, zda princ Harry nerajtoval svého koně se zbytečnou vervou.

Harry na své kobylce


Oouuu tak to je hrozný!! Takovýdle lidi nesnáším ...

Zdroj: www.bravo.cz


Moje výtvory :-D

28. října 2010 v 11:21 | Natalie |  About me

Tak tady jsou moje výtvory

                                                   Tady je Demi na nějakým pozadí...

                               Tady jsem já se svojím oblíbeným koněm (fotomontáž)

Tady je nějaká holka a kůň a pomocí fotomontáže je míto hlavy té holky moje hlava :-)

Tak a to jsem fakt já a kůň z tábora ale to pozadí je jiný...

Foal-4

23. října 2010 v 18:03 | Natalie

Překvapení

Co to bylo? Caroline se na posteli posadila. A zase ten zvuk. BUM. Jak kdyby někdo do něčeho mlátil. Caroline vstala oblékla se a šla dolů. Po cestě po schodech si vzpoměla na svůj sen.
Stála někde v nějaké budově a všude hořelo. Slyšela jen hlas: STANE SE TO ZNOVA! A pak se vzbudila. Caroline šla ven. A šla do té budovy vedle domu. Blížila se ke dveřím...BUM. Prudce otevřela a zadívala se do tmy. "Je tady někdo?" Ticho... Tak rozsvítila..a..před ní stál ten nejkrásnější fríský kůň jakého kdy viděla. Teda klisna. Caroline myslela že se zblázní štěstím. Letěla hned do domu a do kuchyně. V kuchyni seděla mamka. "Mami co znamená ten kůň v kůlně?" zeptala se. "No to je to překvapení" usmála se mamka. "Je to klisna fríského koně a jmenuje se Rozárka. Musíš se o ni starat. Ale nejezdi na ní, protože čeká hříbě. Tak a teď hezky běž a postarej se o ni." "O mami mockrát děkuju" vypískla Caroline a běžela do stáje. "Ahoj Rozí tak ty si moje" pozdravila klisnu vzala vidle a kolečko a dala se do práce. Po pár minutách měla Rozárka pod sebou čistou podestýlku. "Ještě tě vyčistím a dám ti seno" řekla a vzala do ruky hřbílko. Potom zavedla Rozárku do výběhu skrytého za domem. "Akorát nechápu proč si tak vyváděla ráno" poznamenala ještě a šla zpět do stáje zametat. Když už odcházela tak najednou zaslechla STANE SE TO ZNOVAAAAAAAAA. Caroline se vyděsila a spěchala zpět k domu. Najednou o něco zakopla.... Caroline se pod sebe podívala....a začala ječet!!!
Pokračování příště

Co slyšela Caroline ve stáji?
O co Caroline zakopla?


Hry s Demi

20. října 2010 v 20:15 | Natalie |  Biography

TADY JSOU NĚJAKÉ HRY S DEMI 

V téhle hřě, můžete Demi udělat make-up. Tady je jedna hra s Demi, ale ta je starší. Je to super hra :D       


Objevila se nová "oblékací" hra s Demi.
Je fakt skvělá :) Můžete jí tam převlíct, upravit na koncert...

Demi prodává dům

20. října 2010 v 19:46 | Natalie |  News

DEMI PRODÁVÁ DŮM

Demi se nedávno přestěhovala do nového domova, a svůj starý dala na prodej.
Dům je obrovský. Má 6 ložnic, 7 koupelen a přibližně 5000 m².
V USA stojí 1.899.000 dolarů a je stále k dispozici! Pokud chcete,
můžete si dům zakoupit. Je to v přepočtu asi 32.966.640.


Foal-3

17. října 2010 v 14:26 | Natalie

Příjezd

Divné škrábání na zadní okno...."Mami slyšela si to?" ozvala se vyděšeně Caroline. "Ne co jsem měla slyšet?""Ale nic to neřeš..." zamumlá Caroline a zaposlouchá se do ticha. Nic už se neozývá....naštěstí..."Tak a jsme tu" poznamená máma. Caroline zvedne hlavu a zadívá se na dům. Dům vypadal no...staře. Byl kamenný, rozbitá střecha, rozbitá okna a vedle domu stála menší budova."Tak jdem vybalovat" řekla vesele máma a do ruky vzala tašky. Caroline šla za ní. Uvnitř to nevypadalo o nic líp. Caroline pomáhala mamce vybalovat a než se nadála tak byl večer. "Mami tak já du už asi spát" poznamenala Caroline unaveně a vydala se po starém schodišti nohoru. U ní v pokoji to vypadalo o trochu líp protože si to tam vyzdobila plakáty a obrazy. Vzala do ruky krabici a otevřela ji. Uvnitř byly knihy."Aaa to nejsou peřiny no nic vybalit potřebují také" a začala je rovnat do police. Pak sáhla po jiné krabici a vzala ji a otevřela a z ní vybalila peřiny a polštáře a povlečení. Potom povlékla postel a lehla si. Usínala a zdáli se jí divné sny....a ráno ji vzbudil divný zvuk...
Pokračování příště

Co se Caroline zdálo?
Co ji ráno vzbudilo?


Moje verze Camp Rocku-1

13. října 2010 v 19:48 | Natalie |  About me
Tady dávám video, co jsem se svou kámoškou natočila :D Je to taková amaterská nahrávka s kamarádkou jsme měli co dělat aby jsme to vydrželi a nesmáli se a zpívání dopadlo falešně :DDemi-Joe mi ublížil

8. října 2010 v 17:48 | Natalie |  News

Demi Lovato: "Joe mi ublížil!"

Jako tenhle článek mě fakt naštval! Chudák Demi ať mi radši Joe nechodí pod ruce...

STARS: Demi Lovato:
Minulý týden odstartovalo promo turné filmu Camp Rock 2 po severní Americe. Demi (17) se na něj vydala společně s kapelou Jonas Brothers a zdá se, že setkání s expřítelem Joem (20) jí moc dobře nedělá...

"Těším se na koncertování, jinak je na tour docela nuda," svěřila se Disney star s tím, že ji nebaví přijet do města, odzpívat koncert a jet dál!

Proto když má Demi jen trochu volného času, opouští tour bus a vyráží na obchůzky po městě. "Chci vědět, kde jsem a co se v tom městě děje. Snažím se prostě žít úplně normální život."

"Potřebuji vzrušení a zábavu. V hotelu nebo v autobuse si nic takového neužiji," vysvětlila ještě Disney star a dodala: "Ráda chodím nakupovat nebo se jen tak procházím po městě."

V těchto dnech má navíc Demi k opuštění tour busu i další důvod: "Sice se s Joem normálně bavíme, ale ublížil mi a ve skutečnosti mi nedělá dobře, když s ním trávím moc času. Takže mizím kdykoliv je to možné a radši se procházím úplně sama po městě."

Jediným městem, kde Demi nepodniká obchůzky, je Los Angeles. "Když jsem v L.A., raději trávím čas se svou rodinou. Chodíme na zmrzlinu nebo jen sedíme doma a povídáme si. Chci si je užít!"

Zdroj: www.profimedia.cz

Camp Rock 3-2012

4. října 2010 v 21:33 | Natalie |  News

Objevila se informace, že Camp Rock 3 bude v březnu v roce 2012.

Není to ještě potvrzené, ale našla jsem to na stránce,

která má většinou pravdivé věci. Doufám, že je to pravda!!

 ... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.                                                        Zdroj: http://princess-demilovato.blog.cz/

Foal-2

4. října 2010 v 21:29 | natalie

Na vesnici

Carolinese vzbudila a vzpoměla si, že se dneska stěhují. Povzdechla si vstala z postele a protáhla se. Oblékla se, vyčistila si zuby a omyla si obličej. Pak na sebe v zrcadle vyplázla jazyk a poznamenala "nebuď takový strašpytel". Sešla po schodech dolu a zastavila se v obýváku. Tam našla mamku jak sedí uprostřed obyváku a dobaluje. "To už jsi vzhůru"? Otázala se mamka. "To je super tak mi pomož nanosit to do auta a vyrážíme" poznamenala ještě a i s velkou krabicí zmizela venku. Caroline si povzdechla a vzpoměla si na tábor. Caroline měla totiž strašně moc ráda koně, ale bydlela uprostřed města a tam nebyla žádná stáj. A tak jela v létě na tábor ke koním. Byla tam celé dlouhé 2 měsíce a naučila se bezvadně jezdit. "No jo a na vesnici budou možná i koně"! uvědomila si najednou. A tak vzala krabici a letěla s ní k autu. Za pár hodin už byly na cestě. "A budou tam nějaký koně"? Otázala se Caroline. "Uvidíš, nechej se překvapit". Řekla jí mamka. Caroline se moc v noci nevyspala a tak zavřela oči a nechala se ukolébat zvukem motoru. Když se asi po dvouch hodinách probudila tak se ospale zeptala mamky:" už tam budeme"? "Už jsme skoro tam, ještě tak půlhodina cesty" řekla mamka a Caroline si povzdechla.
Nemohla se dočkat toho překvapení. A najednou si uvědomila, že se nestihla rozloučit se svou kamarádkou Sárou. Jak jen mohla zapomenout..... Najednou Caroline uslyšela divný zvuk....
Pokračování příště

Co to je za překvapení?
A co Caroline slyšela?

The gift of a friend

3. října 2010 v 19:12 | Natalie
Tak a tady je video od Demi : Demi Lovato - Tinkerbell - The gift of a friend  

Demi jako malá

3. října 2010 v 13:35 | Natalie |  Photos
Tady jsou fotky Demi když byla malá
Click to view full size image


Click to view full size image


Click to view full size image


Click to view full size image


Click to view full size image


Click to view full size image


Fotky z tábora

2. října 2010 v 16:56 | Natalie |  About me

Tak a tady dávám nějaký fotky z tábora...
                                                                             

                                                                              

                                                                           

                                             
                                                                        


                                                                             


                                                                            


                                                                              


                                                                         


                                                                        


                                                                        

Foal-1

2. října 2010 v 13:14 | Natalie

Stěhování:

Tak jo rozhodla jsem se že sem budu dávát příběhy, snad se budou líbit...

Jedoho dne se jako každé ráno Caroline vzbudila a posadila na posteli. Podívala se smutně na fotku její rodiny. Vzadu se usmívali matka a otec a vepředu klečli ona a její starší bratr Erik. Tehdy byli všichni šťastní. Avšak teď se otec s matkou rozvedli a Erika přejelo auto, ležel v nemocnici a nevědělo se, zda přežije. Naštěstí byla sobota a tak nemusela do školy. Sešla dolů za mamkou. Matka seděla na gauči a sledovala televizi. Jakmile se Caroline objevila ve dveřích vzhlédla a promluvila "Stěhujeme se". "Cože?" Nevěřila Caroline. "A kam?" Caroline se vyděsila. "Snad ne na tu hloupou vesnici....." pomyslela si vyděšeně. Neměla vesnice ráda.
"Na vesnici, ale neboj brzy si zvykneme" řekla matka. "Jdeme balit" zavelela ještě a zvedla se z pohovky. Potom otevřela dveře a šla nahoru. "Na vesnici" hlesla překvapeně Caroline. Najednou začal zvonit telefon. Caroline se natáhla a zvedla ho. Byl to taťka. "Tak co broučku, jakpak se máte?? A jak pokračuje stěhování? " povídá. "Tys o tom věděl tati? " zeptá se překvapeně Caroline. "To se ví že ano.... A čeká tam na tebe jedno obrovské překvapení. No nic ale já musím končit" řekne urychleně taťka a zavěsí dřív, než mu Caroline stačí odpovědět. Caroline smutně svěsí hlavu a vydá se nahoru za mamkou.

Jak to bude pokračovat, zvykne si Croline na vesnici?
A co to je za překvapení, jak taťka povídal?Nové album

2. října 2010 v 12:22 | Natalie |  News

Na jaře roku 2011 má vyjít nové album od Demi!!!


... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

Shetlandský pony

1. října 2010 v 20:56 | Natalie |  Photos of horses

Tady jsou fotečky shetlanda:
Adresa pro autogram

1. října 2010 v 20:49 | Natalie |  Biography

Tady je adresa pro autogram nevím jestli je pravá ale dávám ji sem:

Demi Lovato

Los Angeles, CA:
10635 Santa Monica Blvd.
Los Angeles, CA 90025
USA