Everything is different-1

24. listopadu 2010 v 19:46 | Natalie

Špatný den

... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

Tahle postava je vymyšlená (jménem a věkem) ale jinak je docela dost podobná na mě..

"Ach jo.." pomyslela jsem si otráveně. Zase jsem dostala pětku.. Abych vám to objasnila jmenuju se Sára, je mi 17 let a žiju v ČR. Strašně moc miluju koně a také jsem obrovský fanoušek Demi Lovato. Škola mi moc nejde. Právě máme chemii (kterou strašně nesnáším) a já dostala z písemky 5. Tenhle týden už druhou… No když o tom tak přemýšlím, tak mi nejde ve škole akorát chemie, matika a fyzika… Ale zase mi strašně jde angličtina hodně mě baví…

"Tolová k tabuli!" no super a teď mám být i zkoušená?! To si snad dělá učitelka srandu ne.. "Musíš si opravit tu pětku" hmm… No super. Cestou k tabuli mě Pavel nastavil nohu. Já jsem si jí nevšimla a natáhla sem se před učitelku.. Už to zase začíná..

Uff konečně doma. Ze zkoušení jsem dostala za 4. No pořád lepší než 5 ne?? Ještě že není nikdo doma. Tak jo dneska jdu ke koníkům tak rychle převléct, hop na kolo a jedu. Dneska čistím Sailu. To je nádherná klisna-hnědka. Je to Čt. Tak jo sem hotová s čištěním a teď ji nasedlám.. "Tak a nasedat!" tohle je náš trenér Petr. Učí nás jezdit, padat,… Všichni na jízdárně (já a Saila, pětiletá holčička Sandra na Timovi, obtloustlém shetlandovy a třináctiletá Katka na Raddym, taky Čt, normálně s námi jezdí i dvanáctiletá Andrea, ale ta je zrovna nemocná) nasedli a začala hodina. Rozcviči jsme se a Petr nás při každé chybě napomenul. Pak jsme šli s Katkou klusat přes kavalety a Petr šel vzít Tima a Sandru na lonž. Když jsem se se Sailou blížili ke křížku, vzpomněla jsem si, že Saila se křížků bojí. Ale pozdě… Saila prudce zabrzdila a já jí přeletěla přes hlavu přímo na křížek…

Tak právě jsem přijela domů. Všechno mě bolí auu. To mám z toho pádu… "Tak co jak dopadla ta písemka z chemie?" jejda mamka si vzpomněla… "Ahoj mami já spadla ze Saily!" pokoušela jsem se to zamluvit. Ale mamka na to neskočila. "To je super a co ta písemka?!" no tak jo no-tohle nevyšlo. "No mami… já dostala pětku.." přiznala jsem. "Cože Sáro?????!!!! No jak myslíš když se nechceš učit tak máš 2 týdny zákaz do stáje!!" " Cože mami?? Ale vždyť.." " A žádné ale!!" Tak tohle je fakt nespravedlivý!! Já se učila!! Nemůžu přece za to, že to nechápu..

Šla jsem nahoru do pokoje a podrbala mezi ušima svého psa-Amiga. Amigo je krásný a moc chytrý pes plemene zlatý retrívr. Zapla jsem počítač facebook a icq. Na icq byla žádost o přijmutí mezi přátele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama