Foal-5

5. listopadu 2010 v 20:05 | Natalie

DIVNÝ HLAS

Jenom takový menší dodatek Car je zkratka jména Caroline

Car běžela k domu. Vběhla do kuchyně a těžce oddychovala. "Co se děje?" zeptala se matka. "Tam....ve..venku.. je.. ohořelá ruka!!" vydechla Car. "Cože?? Ale Caroline to se ti zdálo!"nevěřila mamka. "Tak se pojď podívat!" řekla Car a vyběhla z domu. Doběhla na místo a..... NIC!!!
"No vidíš to se ti zdálo!"poznamenala mamka spokojeně a otočila se a šla směrem k domu. "Aleeeee...." nemohla Car uvěřit.... "To není možné já tu ruku viděla..."STANE SE TO ZNOVAAAAAA
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" zařvala Car a utíkala k domu. "Zase ten hlas, co ode mně chce?" myslela si vyděšeně. Koukla na hodiny a "9 večer?? To už je tolik??""Ach jo asi bych měla jít spát" pomyslela si unaveně. A tak vstala a vydala se nahoru do pokoje. Lehla si do postele a během pár minut usla...Všude hoří.. Kde to sem? A najednou uviděla koně...hnědáka. Kůň si stoupl na zadní aaaa... aa Car se vzbudila. "Co to bylo za sen.." vstala z postele a vydala se ke dveřím pokoje. Otevřela a sešla po schodech dolů. Vešla do kuchyně a nalila si pití. Pak se vydala ke dveřím kuchyně a otevřela a na schodech spatřila...bílou postavu!! Car ztuhla a zavřela oči. Když je zase otevřela nikdo tam nebyl.. Car zdrhla do pokoje.

Proč se Car zdají takové sny??
Koho viděla Car na schodech a co tam dělal?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama