Prosinec 2010

Happy New Year

31. prosince 2010 v 22:46 | Natalie |  About me
Tak jo za par minut asi tak za 75 bude nový rok! Všem přeju hodně šťestí, zdraví a ať se vám splní všechna přání!! A taky aby bylo Demi už lépe. HAPPY NEW YEAR!!!!


Starší zprávy

31. prosince 2010 v 21:24 | Natalie |  News
Tohle už jsou sice starší zprávy, ale když jsem to na internetu našla, docela hodně mě to překvapilo!! A taky vyděsilo i když je to někdy z roku 2008...

Hezká tmavovláska pózuje fotografům, pyšně předvádí nové značkové kostkované šaty a na všechny strany rozdává své slavné úsměvy. Taková je při setkání s novináři v kalifornském Anaheimu hvězda filmu "Camp Rock" Demi Lovato (16). Na první pohled všechno působí normálně, Demi září jako sluníčko a okouzluje všechny kolem. Ale co je tohle? Při bližším pohledu se objeví na Demiině levém zápěstí pět dlouhých jizev. Přesně v místě, kde jsou tepny! To je tedy šok!Cožpak se tahle nová star řeže? Vypadá to, jako by si poranila kůži ostrým předmětem. Fotka vznikla v Disneylandu při narozeninové párty "Sweet Sixteen" oslavenkyně Miley Cyrus (23/11 jí bylo 16). Na fotkách z letošního léta má Demi ještě zápěstí bez jizev. Už několik týdnů před zrádnými fotkami si ale Demi pokaždé skrývala a skrývá zápěstí širokými náramky a korálky.

Že by se pořezala, protože už nezvládala všechen ten stres? Jak zoufalá je ve skutečnosti tahle supergirl? Nedávno se přiznala: "Právě prožívám nejhorší období svého života!" Od okamžiku, kdy se po boku Jonas Brothers proslavila filmem "Camp Rock", čelí drsným nepřátelským pomluvám. Na internetu koluje spousta nenávistných videí - spousta fanoušků ji obviňuje z toho, že randí tajně s Joem Jonasem (19). Někteří jí dokonce vyhrožují smrtí. To ji samozřejmě deptá a ničí a musí to na ní zanechat nějaké stopy. Představ si, že bys byla v její kůži. Navíc jsou v Demiině minulosti zlé zážitky, které se jí usadily hluboko v duši. Když jí byly dva roky, opustil ji a její maminku táta. A ve škole se pak brzy stala dokonce terčem šikany. "Některé holky mě doslova tyranizovaly. A já jsem z toho vždycky obviňovala sama sebe," vypráví. Bylo to hnusný. Její tehdejší spolužáci čmárali nenávistné nápisy na školní záchody, dokonce uspořádali proti Demii podpisovou akci. Demi přiznává: "Byla jsem tak hotová, že jsem zavolala mámě a řekla jí, že už tam nikdy nepůjdu, že se chci učit doma!" To všechno samozřejmě zanechalo v Demiině duši hluboké šrámy a jizvy. S bolestí se doteď vyrovnávala tak, že se na dlouhé hodiny zavírala ve svém pokoji a skládala smutné songy. Teď zřejmě bohužel objevila drsnější a o hodně nebezpečnější metodu, řezání. Je to zoufalé volání o pomoc, kterým se obrací ke svým nejbližším. Protože právě ty teď potřebuje víc než kdy předtím. Lidi, na které by se mohla doopravdy spolehnout.......

undefined


Konflikt vyřešen

31. prosince 2010 v 14:20 | Natalie |  News

Demi Lovato a její pěsťovka

Demi Lovato urovnala svůj konflikt s tanečnicí Alex ze své ´company´, kterou napadla…
Vstoupit do toho ale museli její právníci. Demi je nyní hospitalizováná ´pro emocionální a fyzické problémy´, ale zdá se, že za ni všechno uspokojivě vyžehlili.

"Spor byl vyřešen smírně a úplně," řekl Alexin právník Donald Karpel. Zřejmě došlo k finančnímu vyrovnání, ale Donald Karpel odmítl říci jeho výši.

Alex (21) už měla domluvené rozhovory pro několik magazínů, kde by se k incidentu, ze kterého vyvázla s pořádným monoklem, vyjádřila, ale přistoupila na dohodu, že je odloží do doby, než se vše urovná a vyřeší.

Incident se přihodil během turné s Jonas Brother, když se Demi (18) dozvěděla, že někdo z taneční crew si ztěžoval na její chování. Vzala si Alex do vedlejší místnosti, kde ji hrozila, aby prozradila, kdo to byl.

Alex prý ale neměla ani tušení, o čem mluví. O to víc byla v šoku další den, kdy k ní na palubě letadla Demi přistoupila a vrazila ji ´jednu pěstí´ do obličeje.


Demi ihned po incidentu tour opustila a od té doby je hospitalizovaná na klinice…
Zdroj: Profimedia

Novinky :-)

30. prosince 2010 v 22:20 | Natalie |  News
Jak všichni víme, rok 2010 byl pro Demi hodně těžký: skončila v léčebně kvůli údajné pranici, rozešel se s ní Joe a navíc se na internetu objevili ty fotky.
Ale ne všechno bylo špatné. Demi točila Sonny ve velkým světě, cestovala po jižní Americe, podporovala Jonas Brothers při jejich World Tour, objevila se ve filmu Camp Rock 2 a pracovala na jejím 3. albu, které nejspíš vyjde někdy v roce 2011. A nakonec ta soutěž. V hlasování, kde se vybírala nejlepší teen hvězda svedla Demi těsný boj s Nickem Jonasem a výsledky byly takové:

10. Dakota Fanning

9. Victoria Justice

8. Taylor Momsen

7. Cody Simpson

6. Taylor Lautner

5. Selena Gomez

4. Miley Cyrus

3. Justin Bieber

2. Nick Jonas

1. Demi Lovato

Podle mě je super, že je Demi na 1. místě protože ona si to prostě zaslouží.


Santiago

28. prosince 2010 v 22:35 | Natalie |  Photos of horses

Santiago

Druhý kůň se jmenuje Santiago. Je to taky čistokrevný španělský kůň. Podle mě vypadá jako pegas, ještě potřebuje křídla a....


For Demi

27. prosince 2010 v 22:09 | Natalie |  Photos
Tenhle obrázek jsem vyrobila pro Demi. Je to přání, aby už jí bylo líp, aby se zase smála a aby bala šťastná.

Demi v nemocnici

27. prosince 2010 v 22:03 | Natalie |  News
Demi byla na 25. prosince doma. Na internetu jsem našla její fotku. Vypadá to jako by jí někdo umřel, je celá v tmavým oblečením a vůbec se nesměje (ale kdo by se jí divil). Doufám, že už je to pro ni lepší. A taky doufám, že bude brzo v pořádku.


První kůň

25. prosince 2010 v 20:12 | Natalie |  Photos of horses

Fandango

První kůň v knížce Příběhy neobyčejných koní se jmenuje Fandango. Je to nádherný černý hřebec plemene čistokrevný španělský kůň. Žije na farmě Rothrock Andalusians v Americe. Jeho majitelé Cara a Rocky Rothrockovi se s ním účastní vozatajských i jezdeckých soutěží. Fandango je moc vyjímečný kůň. Je to hvězda.


Příběhy neobyčejných koní

25. prosince 2010 v 20:04 | Natalie |  Photos of horses

Příběhy neobyčejných koní

Je to krásná kniha o nadhérných koních o plemenech a o příbězích koní. Knížku napsala Cynthia McFarland ta knížka je k dostání v Pony Clubu.

Veselé Vánoce!!!

24. prosince 2010 v 19:55 | Natalie |  About me
Všem přeju veselé a šťastné Vánoce! Doufám že si je všichni užijete a přeju ať se vám vyplní všechna přání! A ať pod stromečkem najdete, co jste si přáli!!!


Vyhazov??

23. prosince 2010 v 18:47 | Natalie |  News
Tak tohle je prostě neskutečný!! Demi prý možná vyhodí z Disney Channelu, proto, že našli někde na internetu nějaké fotky kde je údajně Demi polonahá! A kvůli tomu ji prý vyhodí a to ani neví jestli někdo, kdo ji nesnáší neudělal nějakou fotomontáž. Já to prostě nechápu, vždyť to je beztak nějakej drb a fotomontáž k tomu.. A myslím, že jestli tohle Demi řeknou, tak se už fakt doopravdy zhroutí... Tohle prostě není možný, fakt nespravedlivý!!!

'Jestli se potvrdí, že je to slutečně Demi, budeme ji muset od
Disneyho vyhodit. Nemůžeme dávat takovýhle příklad dětem. '

Demiin zástupce mluvil s TMZ.

Nejprve mluvil o Demi: 'Je nechutné, že jsou na internetu takovéto zvěsti, zatímco je Demi v
léčbě zabývající se fyzickými a emocionálními problémy a nemůže se ani obhajovat.'

A pak o strýci: 'Francisco Lovato je bratr jejího otce a nikdy nebyl na turné ani jako návštěva.'
Nakonec dodal: 'Žádám vás, než něčemu uvěříte, meli by jste si to ověřit...'

Nevím jestli je to pravde, ale je to ze stránky: http://princess-demilovato.blog.cz/ (mimochodem doporučuji se na tu stránku podívat je fakt bezva)


Foal-9

23. prosince 2010 v 12:44 | Natalie

Ztracená kočka

Tak a tohle je konec první řady foal, chystám sice druhou, ale protože nevím, jestli to vůbec někdo čte, tak prosím hlasujte v anketě.

"Míca se ztratila!" vyhrkla udýchaná Emily. "Jaká Míca?" zeptala se překvapeně Car. "No to je naše kočka, ještě před hodinou ležela u kamen, ale pak záhadně zmizela, dívala jsem se všude, ale nikde není!" zamumlala Emily. "Víš co? Tak se podíváme ještě jednou a zkusíme ji najít" přemýšlela Car. Rychle se obula a společně s Emily rychle utíkaly k Emilinymu domu. Celé udýchané přiběhly k brance do zahrady a prudce ji otevřely. "Tak jo rozdělíme se. Já půjdu vlevo a ty vpravo" zapřemýšlela Car. Obě se vydaly na svou stranu a dívaly se všude. Po pár minutách se zase sešly u branky. "Tady nic" prohlásila Emily. "Já taky nic nenašla a co kdybychom si vyměnily strany a zkusily to ještě jednou?" Emily přikývla a obě se rozeběhly na opačnou stranu. Jak Car šla kolem domu napadlo ji se otočit. A přímo za ní se na trávě rozvalovala obří kočka! "Ale jak je to možný? Před pár vteřinami jsem tudy prošla a ta kočka tu nebyla, to nemohla stihnout za tu chviličku!!!" pomyslela si Car překvapeně. "No nic, hlavně že se našla" zamumlala si ještě pro sebe a vzala kočku do náruče. Pak vstala ze sluncem vyhřáté země a šla s kočkou k Emily. "Jak si ji našla?" vítala ji nadšeně Emily. "No já ani sama nevím" zazubila se Car a podala kočku Emily.   

undefined

Demi pořád v nemocnici

22. prosince 2010 v 20:07 | Natalie |  News
Tak je prý Demi stále v nemocnici a bude tam přes Štědrý den a svátky až do příštího roku, aby se vyléčila (její rozhodnutí). Tak doufám, že si užeje příjemné a hezky strávené Vánoce.Everything is different-3

22. prosince 2010 v 17:45 | Natalie

Šikana

... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

"Ahoj tady tvůj ctitel" uslyšela jsem v telefonu pobavený hlas. "Prosím?!" odpověděla jsem trochu naštvaně. "Ahoj já jsem tvůj ctitel, moc si přeju se s tebou sejít!" Kdo by to mohl být… Ačkoliv jsem přemýšlela usilovně, nikdo mě nenapadl. Místo toho jsem dostala nápad. Jít toho Ctitele trošku prozkoumat a sejít se s ním. "Hmm tak dobře za hodinu u cukrárny" odpověděla jsem a položila telefon. Oblékla jsem si bundu a vydala se k cukrárně. To jsem ovšem neměla dělat…
Stojím u kavárny. Nikde nikdo. Asi si ze mě někdo udělal srandu… "Ha! Tady je!" bafl na mě…. Pavel?!! Tak moment, žádná schůzka, ale léčka! Chtěla jsem utíkat pryč, ale jaksi jsem to nestihla. Pavel a jeho povedení kamarádi: Petr a Štěpán mě chytili a svázali mě ruce a nohy. "Copak?? Chtěla bys utéct?? Tak to bys jenom CHTĚLA!!" řekl mi Pavel do očí. Pak mě se Štěpánem přivázal k lampě…
Pavel mě začal nadávat. Po chvíli ho to asi přestalo bavit. Protože si stoupl přede mě. A začal do mě kopat. Do hlavy.. "Hele Pavle tohle už je trochu moc ne??" ozval se vyděšeně Petr. "Moc?? Vždyť je to jenom Sára… Ta stejně nikoho nezajímá.. No Sáro jestli chceš, abych přestal, tak okamžitě naval všechny peníze, co máš!!"
zařval mi Pavel do ucha.
Já jsem sebou jenom bezmocně škubala. Strašně mě bolela hlava a z nosu mi tekla krev. Petr mě začal prohledávat kapsy. Po chvilce hledání našel peněženku. Otevřel ji. Ale ne, to si nesmí vzít! Tam mám kapesné na dárky od babičky! Copak mi nikdo nepomůže?!!
To nikomu na mně nezáleží??!!
Pavel, Štěpán a Petr rychle vzali peníze a odešli. Já jsem sebou mlela a pokoušela se co nejrychleji vyprostit ze svázaní. Po pár minutách se mi to povedlo. Rychle jsem vstala a utíkala domů.
Tak. Jsem doma, ve svém pokoji. Musela jsem se protáhnout kolem mamky a to nebyla hračka. Pořádně jsem se umyla, vzala si Ibalgin proti bolesti hlavy a šla na počítač. Otevřela jsem si Facebook a icq. Nikdo online. No super tak půjdu hrát hry. Učit se mi vážně nechce. Hele mám nápad! Kouknu se na nějaké stránky o Demi!!
Hezké no.. Koncerty:
Las Vegas, Los Angeles, Chicago, New York, a spousty dalších, ale Evropa ne.. L
Najednou mi přišla na facebook zpráva…


Foal-8

21. prosince 2010 v 17:38 | Natalie

Divná návštěva

Car se blížila s Rozárkou k domu a přitom upřeně sledovala to divné auto. Haf haf. Ozvalo se někde ze vsi. Car přišla k domu a zavedla Rozárku do stáje. Tam jí odepnula vodítko a sundala jí ohlávku. Nasadila jí deku, dala jí mrkvičku. Pak vyšla ven a podívala se na to auto. Červená škodovka. Hmm.. Car vešla dovnitř. U kamen seděla její mamka. "Mami, kdo to je??" zeptala se Car udiveně. "Kdo kdo je?" odpověděla mamka udiveně. "No ta červená škodovka před domem, kdo to je?" Mamka vstala a šla s Car ven. Rozhlédla se, ale žádná červená škodovka tam nebyla. "Vidíš Caroline nikdo tam není" řekla unaveně a vrátila se zpět ke kamnům. Po chvíli přišla Car za ní. "Hele Caroline, můžu se tě na něco zeptat? Není ti špatně? Máš pořád vidiny, škodovka, ohořelá ruka.. Nechceš jít k doktorovi?" zeptala se mamka. "Není mami, já myslím viděla nějaké přeludy, toho si nevšímej ano?" vymluvila se rychle Car. "No dobře jak myslíš" podotkla mamka a zvedla se od kamen. Buch Buch ozvalo se ode dveří. Car totiž doma neměli zvonek. Car se šla podívat, kdo to je. Byla to Emily. Vypadala hodně vyděšeně. Car vyběhla rychle ven. "Ahoj Emily děje se něco??"

Fotky hucula

20. prosince 2010 v 17:57 | Natalie |  Photos of horses
Fotečky hucula:

Vánoční básnička

19. prosince 2010 v 17:55 | Natalie |  About me
Zase jsem se nudila a tak jsem vymyslela básničku, doufám, že ten kdo ji bude číst, nedostane infarkt hrůzou

 Štědrý den

Už se blíží ten den,
kdy splní se nám sen.
Ještě pár dní si počkáme,
a toho dne se dočkáme!

Už brzo štědrý den nastane.
My najdem dárky nachystané,
pod naším ozdobeným stromečkem,
stačí slyšet zvonění zvonečkem.

Everything is different-2

19. prosince 2010 v 14:35 | Natalie

Zvláštní seznámení

... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

Koukla jsem se od koho to přidání mezi přátele je. Nějaká Miledel. Hmm divné. No nic, přidala jsem si ji a šla se vykoupat (tohle fakt popisovat nebudu). Pak jsem si chvíli hrála s Amigem. Přetahovali jsme se, házeli si s míčkem a honili se. "Sáro večeře!" no jo mamka- to bude zase řečí… Vstala jsem ze země, nechala Amiga vyběhat na zahradě a šla na večeři.
K večeři jsou makaróny se sýrem. Mňam. Sedla sem si ke stolu a nadala si pořádnou porci. "Tak co učila ses chemii?" zeptala se mě mamka. "Noo mami… Vlastně ne" odpověděla jsem. "A co si teda dělala???!!!" "Byla venku s Amigem"odpověděla sem a zdrhala nahoru. Nahoře sem zapnula počítač a facebook. Koukla jsem se, kdo je online. Na facebooku Andrejka J
a taky moje kámoška ze školy, Inka. Andrejce jsem napsala, ale asi nebyla u počítače. Pak sem napsala Ince, ale ta tam taky nebyla. Nakonec jsem si zapnula icq. A koukla se, kdo je online. Miledel. Koukla jsem se na její profil. Byla to angličanka.
Najednou mi něco přišlo. Na icq. Zpráva. Od Miledel. Psala anglicky, ale protože mě angličtina hodně baví, tak mi nedělá problém překládat. (Budu to psát česky.)
M(Miledel): Ahoj. Jak se jmenuješ?
Já(Sára): Ahoj. Sára. Kolik ti je let?
M: Je mi 17. A tvůj věk? Kde ty bydlíš?
Já: Mně je 16. Bydlím v české republice a ty?
M: Já bydlím v LA.
Já: Můžu se na něco zeptat? Ty mě znáš? Nebo proč mi píšeš?
M: Hledám kamarády. Žádné nemám.
"Sáro pojď dolů máš tu telefon!!" aaa mamka mě volá. Proč telefon? No nic jdu to zjistit.
Já: Já už musím. Budeš tu zítra?
M: Ano budu. Ahoj.
Já: Ahoj
A odhlásila jsem se. Vypnula jsem počítač a běžela jsem dolů.Tam jsem zvedla telefon…
Pokračování příště


Škola...

18. prosince 2010 v 20:37 | Natalie |  About me
Tak jo omlouvám se, že jsem tu teď moc nebyla, ale ve škole jsme pořád psali, musela jsem cvičit na vystoupení... Naštěstí už teď máme prázdniny takže budu snad stíhat něco sem dát. Napsala jsem další díly povídek tak to sem nejspíš zítra dámVánoční fotky

17. prosince 2010 v 20:36 | Natalie |  Photos
Včera jsem se trochu nudila a neměla jsem co dělat (to je tím, že se tak těším na Vánoce) tak jsem vyrobila jsem nějakou fotomontáž s Demi, doufám, že se bude líbit