Everything is different-3

22. prosince 2010 v 17:45 | Natalie

Šikana

... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.

"Ahoj tady tvůj ctitel" uslyšela jsem v telefonu pobavený hlas. "Prosím?!" odpověděla jsem trochu naštvaně. "Ahoj já jsem tvůj ctitel, moc si přeju se s tebou sejít!" Kdo by to mohl být… Ačkoliv jsem přemýšlela usilovně, nikdo mě nenapadl. Místo toho jsem dostala nápad. Jít toho Ctitele trošku prozkoumat a sejít se s ním. "Hmm tak dobře za hodinu u cukrárny" odpověděla jsem a položila telefon. Oblékla jsem si bundu a vydala se k cukrárně. To jsem ovšem neměla dělat…
Stojím u kavárny. Nikde nikdo. Asi si ze mě někdo udělal srandu… "Ha! Tady je!" bafl na mě…. Pavel?!! Tak moment, žádná schůzka, ale léčka! Chtěla jsem utíkat pryč, ale jaksi jsem to nestihla. Pavel a jeho povedení kamarádi: Petr a Štěpán mě chytili a svázali mě ruce a nohy. "Copak?? Chtěla bys utéct?? Tak to bys jenom CHTĚLA!!" řekl mi Pavel do očí. Pak mě se Štěpánem přivázal k lampě…
Pavel mě začal nadávat. Po chvíli ho to asi přestalo bavit. Protože si stoupl přede mě. A začal do mě kopat. Do hlavy.. "Hele Pavle tohle už je trochu moc ne??" ozval se vyděšeně Petr. "Moc?? Vždyť je to jenom Sára… Ta stejně nikoho nezajímá.. No Sáro jestli chceš, abych přestal, tak okamžitě naval všechny peníze, co máš!!"
zařval mi Pavel do ucha.
Já jsem sebou jenom bezmocně škubala. Strašně mě bolela hlava a z nosu mi tekla krev. Petr mě začal prohledávat kapsy. Po chvilce hledání našel peněženku. Otevřel ji. Ale ne, to si nesmí vzít! Tam mám kapesné na dárky od babičky! Copak mi nikdo nepomůže?!!
To nikomu na mně nezáleží??!!
Pavel, Štěpán a Petr rychle vzali peníze a odešli. Já jsem sebou mlela a pokoušela se co nejrychleji vyprostit ze svázaní. Po pár minutách se mi to povedlo. Rychle jsem vstala a utíkala domů.
Tak. Jsem doma, ve svém pokoji. Musela jsem se protáhnout kolem mamky a to nebyla hračka. Pořádně jsem se umyla, vzala si Ibalgin proti bolesti hlavy a šla na počítač. Otevřela jsem si Facebook a icq. Nikdo online. No super tak půjdu hrát hry. Učit se mi vážně nechce. Hele mám nápad! Kouknu se na nějaké stránky o Demi!!
Hezké no.. Koncerty:
Las Vegas, Los Angeles, Chicago, New York, a spousty dalších, ale Evropa ne.. L
Najednou mi přišla na facebook zpráva…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama